O NAS

Procareplus Pharma jest firmą farmaceutyczną powstałą w 2019 r. na bazie doświadczeń ekspertów z branż: farmaceutycznej, medycznej i finansowej. Spółka koncentruje się na szybko rosnących segmentach rynku farmaceutycznego. Unikalną kompetencją spółki jest szczegółowa znajomość wielu niszowych, atrakcyjnych obszarów rynku farmaceutycznego.

Procareplus Pharma rozwija szerokie portfolio leków i suplementów diety o potwierdzonej wartości klinicznej, poszukiwanych przez lekarzy i pacjentów. Model działania spółka zakłada koncentrację na sprzedaży leków typu generyk plus tj. sprawdzonych substancjach czynnych w nowych wskazaniach, nowej formie czy też dostępnych bez recepty. Spółka zamierza również rozwijać projekty leków innowacyjnych we współpracy z polskimi jednostkami akademickimi.

Kadra Zarządzająca

tomasz_stramek

Tomasz Stramek

Prezes  Zarządu

Lekarz, założyciel, główny akcjonariusz i prezes zarządu ProCarePlus Pharma. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i bankowej. Pracował m.in. w takich instytucjach jak: mBank, Bank BPH i Deutsche Bank.

Laureat Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Autor publikacji naukowych na temat mechanizmów komórkowych i nowotworów. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego oraz Wydział Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.