Zarząd

tomasz_stramek

Tomasz Stramek

Prezes  Zarządu

Lekarz, założyciel, główny akcjonariusz i prezes zarządu ProCarePlus Pharma. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i bankowej. Pracował m.in. w takich instytucjach jak: mBank, Bank BPH i Deutsche Bank.

Laureat Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Autor publikacji naukowych na temat mechanizmów komórkowych i nowotworów. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego oraz Wydział Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Rada nadzorcza

Małgorzata Skalska-Buraczewska – przewodnicząca Rady Nadzorczej
Radca prawny. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a także aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Złożyła z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin dla członków organów nadzorczych spółek . Specjalizuje się w obszarze rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywała m.in. w domach maklerskich i towarzystwach funduszy inwestycyjnych.

Dominik Morawski – wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej 
Absolwent Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął jako wspólnik i Prezes spółki wytwarzającej wyspecjalizowane ramy i osprzęt rowerowy z produkcją na Tajwanie, eksportując je do kilkunastu krajów na całym Świecie. Od 2005 roku związany z branżą reklamową, a od 2011 r. jest członkiem zarządu spółki Street Media, którą współtworzył i która specjalizuje się w szeroko rozumianej reklamie zewnętrznej. W 2014 roku rozpoczął ponadto działalność w sektorze IT tworząc aplikacje webowe oraz mobilne.

Jacek Stronczek – członek Rady Nadzorczej


 Piotr Pizoń – członek Rady Nadzorczej
Absolwent Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskie w Lublinie. Posiada doświadczenie w branży reklamowej, z którą związany jest od 2000 roku. Pełni stanowiska zarządcze w spółkach z branży reklamowej takich jak: Street Media Sp. z o.o , Event Mall Sp. z o.o., Traffic & Media Sp. z o.o., Crux Media Sp. z o.o.

Krzysztof Pawelczyk – członek Rady Nadzorczej
Lekarz, ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i studia MBA na University of Illinois at Urbana-Champaign. Doświadczony menedżer w branży ochrony zdrowia. Pełnił funkcje zarządcze w takich firmach jak mi.in: Braster S.A., Bioton S.A., Polpharma S.A., Teva Pharmaceuticals, Boehringer Ingelheim. Od jesieni 2014 roku pracuje dla Europejskiego Banku Odbudowy I Rozwoju jako Sector Specialist Pharmaceuticals.

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.