Zarząd

tomasz_stramek

Tomasz Stramek

Prezes  Zarządu

Lekarz, założyciel, główny akcjonariusz i prezes zarządu ProCarePlus Pharma. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i bankowej. Pracował m.in. w takich instytucjach jak: mBank, Bank BPH i Deutsche Bank.

Laureat Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Autor publikacji naukowych na temat mechanizmów komórkowych i nowotworów. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego oraz Wydział Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Rada nadzorcza

Dominik Morawski – wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej 
Absolwent Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął jako wspólnik i Prezes spółki wytwarzającej wyspecjalizowane ramy i osprzęt rowerowy z produkcją na Tajwanie, eksportując je do kilkunastu krajów na całym Świecie. Od 2005 roku związany z branżą reklamową, a od 2011 r. jest członkiem zarządu spółki Street Media, którą współtworzył i która specjalizuje się w szeroko rozumianej reklamie zewnętrznej. W 2014 roku rozpoczął ponadto działalność w sektorze IT tworząc aplikacje webowe oraz mobilne.

Jacek Stronczek – członek Rady Nadzorczej

Piotr Pizoń – członek Rady Nadzorczej
Absolwent Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskie w Lublinie. Posiada doświadczenie w branży reklamowej, z którą związany jest od 2000 roku. Pełni stanowiska zarządcze w spółkach z branży reklamowej takich jak: Street Media Sp. z o.o , Event Mall Sp. z o.o., Traffic & Media Sp. z o.o., Crux Media Sp. z o.o.

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.